ATTRIX
Stilig fra alle vinkler 🌴
Denne kabinkofferten har størrelsen 55 x 40 x 20/23 cm og kan tas om bord hos følgende flyselskaper: 43 forskjellige flyselskaper.
Følgende flyselskaper passer:
Du kan retunere ubrukte produkter så sant man tilfredsstiller reglene i Samsonite sin "policy on Right of Retraction".
Du kan heve kjøpet i inntill 14 kalenderdager fra leveringsdato.
For mer informasjon om retur og tilbakelevering vennligst se Samsonite sin "Returns Policy", eller for å gjennomføre en retur vennligst følg instruksene her.
Recyclex™ Material Technology er vårt sortiment av tyger og skal lages av gjenvunnet materiale som etter konsument eller etter industriell bruk er spesielt utviklet for å være holdbar, fleksibel og mer miljøvennlig.
Koffertens skall er produsert i Roxkin™, et innovativt materiale som gjennoptar sin form og er meget støtsikker
Utviklet av vårt erfarne forskningsteam og produsert i vårt eget produksjonsannlegg, Roxkin™ materialet er et symbol på innovasjon og kvalitet.
Det nederste rommet har avtakbare elastiske stropper for å holde alle tingene dine pent på plass. En stor lomme på skilleveggen og en praktisk separat lomme for bedre orga
Attrix har et skjult utvidelsesalternativ som gir deg ekstra plass ved behov.
Nyt en smidig reiseopplevelse med det stabile trekkhåndtaket med to skinner og de myke, stillegående hjulene som sikrer komfortabel og stabil kjøring.
Stilig fra alle vinkler 🌴
Stilig fra alle vinkler 🌴
Produktanmeldelser administreres av en tredjepart for å bekrefte ektheten og samsvar med våre vurderinger og retningslinjer for anmeldelser.